ALTRAD-Mostostal centrala

Jesteś tutaj: ALTRAD – Mostostal. Szalunki i rusztowania » ALTRAD-Mostostal centrala

Zarząd spółki

Wice -Prezes

Marian Muszyński Marian Muszyński

Tel. +48 25 644-82-93

sekretariat@altrad-mostostal.pl

Dział Handlowy

DYREKTOR HANDLOWY

Occupations-Firefighter-Female-Dark-iconDorota Jaszczuk

Tel.+48 25 644 72 84

d.jaszczuk@altrad-mostostal.pl

jh jang

BIURO

Asystentka Zarządu

Aleksandra Sawera

Tel. +48 664-781-122

a.sawera@altrad-mostostal.pl

jang

Tel.+48 25 644-72-84

Fax +48 25 633-32-78

handlowy@altrad-mostostal.pl

POLSKA

Woj. lubuskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie,śląskie, lubelskie, zachodniopomorskie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Jacek Goss

nr wewn. 215

kom. +48 602 578 860

j.goss@altrad-mostostal.pl

jros

 

Woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie,warmińsko-mazurskie

Handlowiec

Katarzyna Kalicka

nr wewn. 217

Tel. +48 604 481 381

k.kalicka@altrad-mostostal.pl

jang

 

Woj.pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Jarosław Sawicki

nr wewn. 214

Tel. +48 602 578 861

j.sawicki@altrad-mostostal.pl

jros

Woj.Zachodnio – Pomorskie i Lubuskie

Handlowiec

Artur Kowalczyk

Tel. +48 664 350 984

a.kowalczyk@altrad-mostostal.pl

jang

Woj. Dolnośląskie i Opolskie

Handlowiec

Anna Brzeźna

Tel. +48 662 086 401

a.brzezna@altrad-mostostal.pl

EKSPORT

Europa Północna i Środkowa

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Katarzyna Matejuk

nr wewn. 212

Tel. +48 608 065 535

k.matejuk@altrad-mostostal.pl

jang

 

Europa Wschodnia i Kraje Bałtyckie

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Bogdan Bentkowski

wewn. 216

Tel. +48 602 578 862

b.bentkowski@altrad-mostostal.pl

jros

 

Grupa ALTRAD

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Michał Sędzimierz

nr wewn. 211

Tel. +48 606471 200

m.sedzimierz@altrad-mostostal.pl
jangjfr

Dział Spedycji

Kontakt: Tel./Fax +48 25 633-32-76

Kierownik Spedycji

Agnieszka Bogdańska

nr wewn. 244

Tel. +48 604 242 410

a.bogdanska@altrad-mostostal.pl

Dział Logistyki Materiałowej

Szef Działu

Office-Client-Female-Dark-iconAldona Berczyńska

nr wewn. 227

Tel. +48 608 593 939

a.berczynska@altrad-mostostal.pl

jniemjangjros

Dział Konstrukcyjno-Technologiczny

Kontakt: techniczny@altrad-mostostal.pl

Główny Konstruktor

Engineer-iconWacław Królak

nr wewn.208

Tel. +48 606 807 536

w.krolak@altrad-mostostal.pl

Dział Kontroli Jakości

Główny Spawalnik

Engineer-iconZbigniew Nestoruk

nr wewn. 213

Tel. +48 600 229 895

z.nestoruk@altrad-mostostal.pl

jang

Dział Utrzymania Ruchu

Główny Inżynier

Engineer-iconStanisław Gregorczuk

nr wewn. 239

Tel. +48 604 482 953

Dział Marketingu

Specjalista do spraw marketingu

Joanna Zawadzka

Tel. +48 668 003 912

j.zawadzka@altrad-mostostal.pl