Dział Handlowy

Jesteś tutaj: ALTRAD – Mostostal. Szalunki i rusztowania » Dział Handlowy

DYREKTOR HANDLOWY

Occupations-Firefighter-Female-Dark-iconDorota Jaszczuk

Tel.+48 25 644 72 84

d.jaszczuk@altrad-mostostal.pl

jh jang

BIURO

Asystentka Zarządu

Aleksandra Sawera

Tel. +48 644-781-122

a.sawera@altrad-mostostal.pl

jang

Tel.+48 25 644-72-84

Fax +48 25 633-32-78

handlowy@altrad-mostostal.pl

 

POLSKA

 

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Woj. lubuskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie,śląskie, lubelskie, zachodniopomorskie

Jacek Goss

 

Tel. +48 25 644-72-84 , nr wewn. 215

kom. +48 602 578 860

j.goss@altrad-mostostal.pl

jros

 

 

 

 

Handlowiec

Woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie,warmińsko-mazurskie

Katarzyna Kalicka

 

Tel. +48 25 644-72-84 , nr wewn. 217

kom. +48 604 481 381

k.kalicka@altrad-mostostal.pl

jangjros

 

 

 

 

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Woj.pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie

Jarosław Sawicki

 

Tel. +48 25 644-72-84 , nr wewn. 214

kom. +48 602 578 861

j.sawicki@altrad-mostostal.pl

jros

 

 

 

 

Handlowiec

Woj. dolnośląskie

Anna Brzeźna

 

Tel. +48 662 086 401

a.brzezna@altrad-mostostal.pl

jang

 

Handlowiec

Woj. Zachodniopomorskie, Lubuskie

Occupations-Firefighter-Female-Dark-icon

Artur Kowalczyk

tel. +48 664 350 984

a.kowalczyk@altrad-mostostal.pl

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Europa Północna i Środkowa

Katarzyna Matejuk

 

Tel. +48 25 644-72-84 , nr wewn. 212

Kom. +48 608 065 535

k.matejuk@altrad-mostostal.pl

jang

 

 

 

 

Regionalny Menedżer Sprzedaży

Europa Wschodnia i Kraje Bałtyckie

Bogdan Bentkowski

Tel. +48 25 644-72-84 , wewn. 216

Kom. +48 602 578 862

b.bentkowski@altrad-mostostal.pl

jrosjang

 

 

 

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Grupa ALTRAD

Michał Sędzimierz

Tel. +48 25 644-72-84 , nr wewn. 211

kom. +48 606471 200

m.sedzimierz@altrad-mostostal.pl
jangjfr