O nas

Jesteś tutaj: ALTRAD – Mostostal. Szalunki i rusztowania » O nas

OD 20 LAT – SIŁA, NOWOCZESNOŚĆ, STABILNOŚĆ

 

 

ALTRAD-Mostostal to wieloletnie doświadczenie w branży rusztowań i szalunków, to siła marki, która stawia firmę w czołówce polskich producentów w Polsce i Europie.

 

Na rynku rusztowań w Polsce działamy od 1993 roku. Od tego czasu wprowadziliśmy do naszej oferty nowe produkty, które są wynikiem zdobytego doświadczenia, najnowocześniejszego sprzętu technicznego oraz świetnego zaplecza naukowego.

 

Członkostwo w Grupie ALTRAD, owocuje wymiana doświadczeń, a tym samym wdrożeniem nowych rozwiązań technicznych i unifikacja wyrobów. Niektóre nowinki sprawdzają się w Polsce, nasze rozwiązania z powodzeniem są stosowane w Europie i na świecie.

 

Produkcja wyposażona w specjalistyczne roboty spawalnicze pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności niż przy tradycyjnym spawaniu manualnym. Pomosty są perforowane i profilowane z taśmy stalowej w jednej, ciągłej linii produkcyjnej. Wyspecjalizowana kadra to tajemnica sukcesu firmy, podobnie jak sprawnie działająca siec partnerów handlowych.

 

 

 

 

                                                                                                                                   PREZENTACJA FIRMY

 

Prezentacja ALTRAD Mostostal

 

 

Oferta ALTRAD-Mostostal obejmuje:

1. Rusztowania:

– Ramowe Mostostal Plus

– Przejezdne MP

– Modułowe ROTAX Plus

– Plettac SL

– Inne produkty (sceny, trybuny)

2. Szalunki:

– Ścienne (MIDI Bx 3S, MIDI Box, szalunek szybu windowego)

– Stropowe (strop tradycyjny, ALUstrop)

– Wieże podporowe

4. Zadaszenie modułowe

3. Akcesoria budowlane

– zsypy budowlane

– siatki i plandeki

– windy i wciągarki

– kozły budowlane

 

Nasze produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizacji i Górnictwa Skalnego w Warszawie. W roku 2000 naszej firmie został nadany certyfikat ISO 9001.